Poniższa oferta promocyjna kierowana jest do osób lub firm, które posiadają już własną stronę internetową i chcieliby, aby jej wygląd był dużo ciekawszy dzięki czemu mogliby przegonić konkurencję pod względem wizerunku.

 

Jeszcze niedawno firmy, które chciałyby coś znaczyć i być bardziej konkurencyjne musiały posiadać swoją własną stronę internetową.
Jednak w miarę upływu czasu wirtualny świat firm rozszerzał się i na tym polu również zaczęła się konkurencja, z tym, że już nie pod względem jakości usług danej firmy, a pod względem wizerunku.
Dziś często jakość usług firm ocenia się przez jakość i wygląd strony internetowej.

Osoby szukające usługodawcy po pierwsze korzystają z wyszukiwarek internetowych, ale również (co pewnie nigdy się nie zmieni) z opinii innych osób. Wyszukiwarki stają się coraz mniej efektywne poprzez zbyt dużą ilość firm. I nawet jak znajdzie się osoba solidnie przeszukująca internet w celu znalezienia najlepszego usługodawcy, to pierwsze co robi przy ocenie danej firmy to patrzy na wygląd strony, dopiero następnie przystępuje do porównywania ofert.

 

Tak więc nie pozwól, aby konkurencja Ciebie wyprzedziła i by Twoja strona internetowa była odrzucana jako jedna z pierwszych, bez zwrócenia uwagi na szczegóły oferty.
Pozwól nam na zaprojektowanie zupełnie nowego wyglądu strony, który będzie dużo bardziej atrakcyjny, jednocześnie będąc ściśle związanym ze specyfikacją Twojej działalności.
Aby zapewnić pełną satysfakcję jesteśmy otwarci na sugestie i oczekiwania co do nowej grafiki. Oczywiście sami również zaproponujemy Ci jak można by jeszcze bardziej ulepszyć stronę.

Nie chcemy proponować Tobie kota w worku, tak więc jeśli zechcesz nam powierzyć odnowienie Twojej strony i podasz nam swoje propozycje wyglądu wraz z linkiem do dotychczasowej strony, to bezpłatnie i zupełnie bez zobowiązań zaprojektujemy i prześlemy Tobie w ciągu 24-48 godzin w dniach roboczych, obrazek nowego wyglądu Twojej strony.
Jednak w tym miejscu należy zaznaczyć, że przy pozytywnej ocenie i chęci wdrożenia wyglądu do funkcjonalnej strony, lub przy przesłaniu korekt co do wyglądu przez nas zaproponowanemu, zostanie zawiązana umowa, która zobowiąże Ciebie do zapłacenia zaliczki (20% całej ceny) oraz później (po wykonaniu pracy) dopłaty za wykonanie całej strony zgodnie z naszym cennikiem promocyjnym (widocznym poniżej).

 

Rozumiemy, że to Twój dodatkowy koszt, tak więc aby maksymalnie zminimalizować Twoje obciążenie finansowe proponujemy wykonanie nowej grafiki i zbudowania z niej całej strony za jedynie 500 zł netto (+22% VAT). Z tym, że cena dotyczy zbudowania nowej strony z niezmienioną treścią oraz zawierającą do 30 podstron (chyba że podstrony zawierają małą ilość treści, to wtedy odpowiednio więcej).
Poniżej przedstawimy szczegółowy cennik dotyczący stron z nowymi treściami lub większą ilością podstron.

 

Cennik (kwoty netto, bez 22% VAT)

500 zł za projekt graficzny oraz zbudowanie strony ze stroną główną oraz do 30 podstron (html)
15 zł za każdą podstronę (gdy jest ich więcej niż 30) /lub 5 zł gdy są to podstrony z małą ilością treści
od 5 zł (w zależności od ilości pracy) za obróbkę 1 zdjęcia umieszczonego na stronie (za Twoją zgodą)
20 zł za dodatkowe podstrony, których treści nie ma na dotychczasowej stronie
50 zł za dodanie każdego przycisku w menu, którego teraz nie ma na Twojej stronie (chyba, że przed wykonaniem przez nas projektu będziemy poinformowani o chęci dodania nowych podstron i nie będzie to wymagało od nas przerabiania wyglądu projektu)
200 zł za każdą stronę w innym języku, zawierającą tę samą grafikę co strona macierzysta

 

 

Kontakt:
Adam Ufnal
adam@ufnal.com
tel. 662 693 692

Copyright © 2009 A.Ufnal